Anime Reality
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hitomi vs. DaiKi

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 21:09

Souboj č.1
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 21:12

Jméno : Znehybňující drápy (kanashibari no tsume)
Úroveň : C
Zařazení : Ninjutsu
Element: Raiton
Popis: Drápy se nabijí paralyzující elektřinou. Po zásahu drápem do určité části těla, je tato část těla po nějakou dobu paralyzována.
Výhoda techniky: Usnadnění boje.(použitelná v liščí i lidské formě)
Nevýhoda techniky: Dokáže paralyzovat sám sebe.
Uživatel: Daisuke Kitsune, členové klanu.
Obrázek (nebo stručný popis): Kolem drápů začnou jiskřit nepatrné výboje elektřiny doprovázené slabě modrou září.

Jméno: Ohnivé drápy (Katon no tsume)
Úroveň: A-rank
Zařazení : Ninjutsu
Element: Katon
Popis: Každý zásah drápem nepřítele zapalí, tuto techniku lze zneškodnit pouze suitonem.
Výhoda techniky: Pokud nepřítel neovládá podstatu suiton, nebo není poblíž nějakého jezera, ve kterém by se mohl uhasit je nemožné se této techniky zbavit a nepřítel postupem času shoří na popel. (Zamezení přístupu kyslíku také zastaví tento efekt)
Nevýhoda techniky: Uživatelé suitonu se této techniky můžou lehce zbavit a ta jim způsobí pouze lehké fyzické zranění.
Uživatel: Daisuke Kitsune, členové klanu.
Obrázek (nebo stručný popis): Všechny mé drápy vzplanou lehčím světélkujícím oranžovým ohněm.

Jméno: Liščí klon (Kitsune bunshin no jutsu)
Úroveň: B-rank
Element: -
Zařazení : Ninjutsu
Popis: Typické klonové jutsu, které lze provést i v liščí formě.
Výhoda techniky: Početní převaha nad nepřítelem.
Nevýhoda techniky: V liščí podobě lze vytvořit jen 4 klony.
Uživatel: Daisuke Kitsune, členové klanu.
Obrázek (nebo stručný popis): Liščí klony vypadají naprosto stejně jako má liščí podoba.

Jméno: Ohnivá srst (Katon no Kōto)
Úroveň: B-rank
Zařazení : Ninjutsu
Element: Katon
Popis: Povrch mého těla v přeměně na lišku obalí po aktivaci této techniky oheň, přes který neprochází žádná Taijutsu technika. Zároveň mě tato technika chrání před Fuutonem (Fuutonem bývá posilněna). Tato technika může zůstat aktivována.
Výhoda techniky: Pokud nepřítel používá pouze fuuton, je možné mě zneškodnit pouze pomocí genjutsu, avšak pokud i to prokouknu, zmizí veškeré šance pro nepřítele na úspěšný zásah aniž by zranil sám sebe.
Nevýhoda techniky: Spotřebovává nemalé množství chakry a suitonem může být zcela zrušena. Uživatele nijak nezraňuje.
Uživatel: Daisuke Kitsune, členové klanu.
Obrázek (nebo stručný popis): Srst vzplane plameny, přičemž srst vypadá jako uhlík.

Jméno: Blesková smrt (Raiton no Shi)
Úroveň: A-rank
Element: Raiton
Zařazení : Ninjutsu
Popis: Mé útoky a pohyby nespočetněkrát zrychlí. (Technika odvozená od Shunshin no Jutsu)
Výhoda techniky: Narozdíl od Shunshin no Jutsu ze které tato technika vznikla, nepotřebuji pro techniku skládat pečetě.
Nevýhoda techniky: spotřebovává velké množství chakry, takže pokud tuto techniku aktivuji, mám jen jeden rychlí pokus na zásah nepřítele.
Uživatel: Daisuke Kitsune, členové klanu.

Kekkei genkai:
Jméno: Liščí forma (Kitsune no Katachi)
Úroveň: S-rank
Zařazení : Ninjutsu/Taijutsu
Popis: Kompletní přeměna v lišku, mé reflexy a má síla se nekolikanásobně zvýší. Technika se týká probuzení mé vnitřní síly, proto během její aktivace musím být v naprostém klidu, jelikož jinak není možné techniku aktivovat. Uvolnění mého těla, koncentrace a vše ostatní musí být 100%. Aktivace techniky by se dala přirovnat k meditaci.
Výhoda techniky : Zvýšení rychlostí a síly.
Nevýhoda techniky: Může být použita pouze na omezený čas a vytěžuje mé tělo na 100%, takže většinou po jejím skončení nejsem schopen pokračovat v boji, avšak přežit takto dlouho se zatím nikomu nepodařilo.
Uživatel: Daisuke Kitsune, Jounini z klanu.

Jméno: Liščí smysly (Kitsune no Kankaku) -
Úroveň: D - technika vrozená od narození
Zařazení : vrozená schopnost
Popis: Liščí smysli mi zlepšují zrak, mohu vidět zřetelmě ve tmě, i za jakých koli podmínek. Také mi liščí oči dávají imunitu vůči genjutsu a
umožňují mi jej lehce prokouknout. Můj čich, cítí chakru nepřítele na míle a míle daleko proto jej lze díky čichu snadně kamkoli sledovat.
Liščí uši, mi umožňují slyšet také na míle daleko jakékoli slabší vibrace, v případě, v době kdy jsem proměněný do lišky, slyším i letící kunai.
Uživatel: Daisuke Kitsune, členové klanu (od narození).

+

Katon: Goukakyuu no Jutsu - Oheň: Technika velké ohnivé koule (C)
Katon: Ryuuka no Jutsu - Živel oheň: Technika ohnivého draka (C)
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 24 2012, 21:23

Hitomi vs. DaiKi 657e2c949a_79426164_o2

Název techniky: Hyouton: Uchi naru hyoten (Živel led: Vnitřní zmražení)
Úroveň: S-rank
Element: Hyouton
Zařazení: ninjutsu, Kekkei genkai
Popis a účinek techniky: Nejprve se musí složit pečetě a potom se může útočit. Po dotknutí nějakého místa na těle, ta část zmrzne, ale ne povrchově, nýbrž vnitřně. Při dotknutí místa, kde přibližně leží nějaký orgán nebo sval, zmrzne. (Například: dotknu-li se místa na hrudi, kde leží srdce, srdce zamrzne..) Poté už uživateli stačí pouze lusknout prsty a oběť je okamžitě mrtvá.
Slabiny: Slabin je hned několik. Na toto jutsu je potřeba Taijutsu, protože se uživatel musí dostat těsně k protivníkovi, což může být nevýhoda, pokud uživatel nebude dostatečně rychlý. Další nevýhoda je, že zasažené místo nezamrzne hned. Trvá to půl až jednu minutu a zamrzá postupně. A poslední nevýhodou je, že toto jutsu bere více než čtvrtinu čakry uživatele.
Výhody: Protože zamrzá postupně, bývají u toho silné bolesti či dušení, záleží, který orgán nebo sval je zasažen, což uživateli jutsu poskytuje některé výhody. Uživatel může zamrazit až dvě místa na těle najednou (což samozřejmě sebere více čakry). Pokud se jutsu podaří, nelze tomu nijak zabránit.
Uživatel techniky: Hitomi Yamada (na toto jutsu není žádný svitek)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 21:27

Stál jsem uprostřed arény a díval se na mizukage.
"Tak se předveďtě mizukage-sama, jsem zvědav jestli jste tak silná jak se říká, nebo jsou to jen pověry ?"
Pousmál jsem se a připravil se do bojové pozice.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 24 2012, 21:36

Bez úsměvu s rukou v bok jsem sledovala černovláska s ouškama před sebou. Vítr mi rozevlál vlasy. Chladná Anbu?...Páni, od kdy?
,,Kdoví, co se o mě říká. Pomluvy jsou všude." odpověděla jsem a kousla se do rtu, ze kterého se mi táhl slabý pramínek krve. Palce jsem si přes něj přejela a zbytek krve olízla. Složila jsem pečetě a pomocí Kuchiyose k sobě přivolala kosu.
,,Začni a abys neprotestoval, je to nařízení." tváří se mi mihl lehký úšklebek.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 21:43

"Chtěl jsem být slušný a to samé narvhnout vám, ale jak vidím děláte drsňačku .. aby vám nezmizel ten úsměv z tváře"
Okolo dlouhým černých nehtů (drápů) mi začalo jiskřit. Sklopil jsem pohled a pousmál se.
"Jdeme se bavit!" Rozeběhl jsem se přímo na ní s jednou rukou přikrčenou u boku a druhou za zády.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 24 2012, 21:47

,,Drsňačku?" Vložila jsem čakru do kosy a rozmáchla se s ní, než ke mně doběhl. Vyšlehl z ní proud větru spojený s mou čakrou (něco větrné ostří). Odskočila jsem. Neusmívala jsem se, čekala jsem na další výpad. Hezky pomalinku ^^..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 21:52

Odskočil jsem před proudem větru na stranu, přičemž jsem dopadl na všechny čtyři 'tlapky' načež jsem liščím stylem pokračoval v běhu což mě značně zrychlilo a blížil jsem se k ní.
"Takovými útoky mě nedostaneš, myslíš si, že jsem snad nějakej ubohej genin ?!" okřikl jsem jí.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 24 2012, 21:56

Sugoi! Je rychlý...
,,Ale vůbec ne. Nemyslím si to." kývla jsem pravdivě a sledovala ho. Pousmála jsem se a v tu chvíli se mu na tváři a levé ruce objevil krvavý šrám, ze kterého mu stékala krev. ,,Neplácám čakrou nazdař bůh." zamračila jsem se a složila pečetě pro další útok.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 22:02

hm ?.. Udivil jsem se po tom co jsem zahlédl krev na mé ruce.
Když už jsem byl dostatečně blízko odrazil jsem se nohama a jiskřícími drápy zaútočil přímo na ní do oblasti břicha.
Uvidíme jak jsi rychlá .. zkus být rychlejší než liška a naštvu se !
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 24 2012, 22:09

Než ke mně dorazil, stihla jsem pomocí čakry a vzduchu vytvořit neviditelné disky. Celkem jich bylo deset. Použít už jsem je nestihla, stejně jako jsem se neuhla a zásah koupila do břicha. Drápky mi prořízly šatové kimono a pořezaly nehezky kůži. Kso...primitivní chyba...zapomněla jsem na jeho rychlost... Sykla jsem bolestí. Naštěstí jsem se nehroutila moc dlouho, použila jsem jeden z disků, který ho sekl do levé ruky a pořezal ho. Mělo to odvést pozornost, abych mohla odsstoupit kus dál.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 22:13

Pousmál jsem se a drápky mi přestali jiskřit, poté jsem byl zasažen diskem do ruky, ale díky liščím instinktům jsem se stihl vyhnout poté co jsem ho zaslechl alespoň na tolik aby mě jen škrábl.
"Myslim, že budeš mít žaludeční potíže" postavil jsem se na nohy a podíval se na ní.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 24 2012, 22:45

Chytila jsem se za břicho a pousmála jsem se.
,,Nejspíš....Vedeš si dobře.." mávla jsem rukou a ze všech stran, dokonce i ze shora na něj letělo osm disků. Všechny najednou. Pokud se nepodhrabe, ublíží mu to....Uvidíme, čím překvapíš, kawaii no kitsune.. Mezitím jsem si za zády jednou rukou připravila pečetě.
,,Kirigakure no Jutsu.." šeptla jsem sotva slyšitelně. Jenže on je liška, jsem si jistá, že to slyšel. Všude kolem se rozprostřela mlha, která mu vyhnutí se diskům trochu ztížila.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 22:55

Pousmál jsem se a zavřel oči, zavrtěl ouškama a potom oči opět otevřel.
"Mlha ti nepomůže .. Raiton no shi !" neuvěřitelnou rychlostí jsem skočil na ní, strhl jí na zem a obrátil jí tak aby byla nade mnou.
Podíval jsem se jí do očí a olízl si špičáky při úsměvů.
"Rád si hraju" Mrkl jsem na ní.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 24 2012, 23:05

Nestála jsem od něj tak daleko, takže mě jeho opravdu rychlý skok vyvedl z míry. V mžiku jsem se ocitla na zemi a v druhém okamžiku nad ním.
,,Baka!" zaječela jsem po něm a urychleně nechala techniku ledových disků zmizet. Ten, který DaiKimu mířil na hlavu, se zabodl do země hned vedle nás. Nakrčila jsem obočí a posadila se. Opět jsem se kousla do rtu a složila pečetě. Teď už tu mlha byla pořádná.
,,Rád si hraješ?....Kuchiyose no jutsu!" vedle mě se z každé strany objevila malá sněžná lištička.
,,Tohle jsou Kitsu a Kitsune." ušklíba jsem se a pohladila je. Hitomi vs. DaiKi Fox4
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 23:14

"Líbí se mi .. a já se budu líbit jim !" Pousmál jsem se.
Podíval jsem se na ně a vydal jakýsi liščí zvuk. V tu chvíli Kitsu a Kitsune přišli ke mě a začli vrčet na Hitomi.
"Mě lišky poslechnou ať jsou jakékoliv .. i kuchyiose" přitulil jsem se ke Kitsu a olízl jí ouško, ta zavrněla a pak opět začla vrčet na Hitomi.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 24 2012, 23:22

Překvapeně jsem zamrkala a poté se ušklíbla.
,,Nepoštveš je proti mně, to se ti nepovede." naklonila jsem hlavu a postavila se. Hodila jsem vlasy dozadu a naklonila hlavu na stranu, čímž mi vlasy spadly na jednu stranu a odhalily tak prokletou pečeť na krku. Luskla jsem prsty a Kuchiyose zmizely.
,,I když tě poslechne Kuchiyose, jsou to jen kuchiyose. A ty dvě jsou uzpůsobené k tomu, aby nemohly ublížit, víš." kouzelně jsem se usmála.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 23:28

"Nezájem .. nepotřebuju je" Úsměv z mé tváře zmizel, opět mi začali jiskřit drápy.
Ihned jsem po ní skočil a zamířil jí drápy pravé ruky na krk.
No táák, vyhni se ! ..
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 24 2012, 23:35

Opět mě povalil na zem. Jednou rukou jsem složila pečeŤ na kuchiyose. V ruce se mi objevila kosa, se kterou jsem máchla. Nepotřebovala jsem ho zasáhnout, stačilo se mi dostat se dál od něj. Přesto jsem zavřela oči v očekávání zasáhnutí.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 23:40

Lekl jsem se kosy a tak jsem jí místo toho abych jí škrábl do krku namířil na rameno ruky v níž držela kosu.
Zabodl jsem jí drápy hluboko do ramene v němž drápy ještě víc zajiskřili.
Je tak nehezký ubližovat dívkám .. neměla vytahovat kosu, mohla skončit líp ..
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 24 2012, 23:50

Vyjekla jsem bolestí a hned na to, když jsem ucítila v rameni elektřinu, bolestí vykřikla. Do očí se mi nahrnuly slzy. Oči jsem otevřela a slzy se dostaly ven. Kosu jsem upustila a ta hned na to zmizela. I přes bolest a slzy jsem se usmála.
,,Stále...si vedeš dobře....Daisuke..." mezitím jsem si připravovala znovu jednou rukou pečetě. ,,Já se ale stejně..nevzdám...Hijutsu: Kiri..same." Mlha zmizela otevřela se mračna, ze kterých začal padat déšť. Ne obyčejný ale, tenhle bral nepřátelům čakru. Pomalinku ji vysával. Silně jsem se nadechla a zase vydechla, abych trochu bolest zahnala a upřeně liščího kluka sledovala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 24 2012, 23:57

Ksoo ! vysává mi to chakru .. nejlepší obranou je teď útok .. s tímhle nic neudělám
Pousmál jsem se "Katon no tsume !" drápy v jejím rameni se rozpálili ohněm, přitom jsem jí bodl drápy na druhé ruce do břicha a udělal to samé.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Wed Jan 25 2012, 00:09

V tu chvíli mi zmizel úsměv z tváře, vytřeštila jsem oči a pootevřela ústa. Když mi zabodl drápy do břicha, vytekl mi z úst pramínek krve. Následně se spustil další nával slz a bolesti. Teprve potom se mi z hrdla vydral bolestný křik. Pálelo to, strašně moc. Cítila jsem, jak mi hoří tělo. Celý život jsem se ohně bála a teď mi..hoří tělo Zatmívalo se mi před očima a pomalu jsem přestala ovládat techniku, kterou jsem na něj použila. Ta slábla čím dál více a ustávala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Daisuke Momochi Wed Jan 25 2012, 00:13

Pousmál jsem se. Vytáhl jsem z ní drápy a utekl za strom poblíž, kde jsem vytvořil klony. Jeden z nich se k ní vrátil zpět a já si sedl a zavřel oči.
Klon na ní ihned zaútočil ikdyž nevypadala schopna se bránit.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Hitomi Yamada Wed Jan 25 2012, 00:21

Ležela jsem na zemi v bolestech a nebyla schopna se hýbat. Ozýval se však ve mně hlásek, který mi říkal, že se nemám vzdávat. Nenechám tě vyhrát, liško! Takhle to neskončí! Nechala jsem aktivovat prokletou pečeť. Během pár sekund se mi rozlezla po pravé části těla, následně úplně po celém těle. Vtékalo do mě velké množství čakry. Sebrala jsem kosu a sekla do Daisukeho, který udělal PUF.
,,Klonem mě opravdu nedostaneš!" křikla jsem po něm. Pomalu jsem se posadila a poté postavila. Popálené části těla krvácely, ale už ne tolik. Stejně tak to bylo s bolestí. Pečeť pomáhala k léčení, i když ne k úplnému. Ledově modré oči změnily barvu na temnou modř, jako když se chystá bouřka a upřeně jsem sledovala strom, za kterým jsem cítila čakru. Pevněji jsem sevřela rukojeť kosy.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Hitomi vs. DaiKi Empty Re: Hitomi vs. DaiKi

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru