Anime Reality
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trénink

3 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Hitomi Yamada Mon Dec 10 2012, 21:39

Otevřela jsem jedno oko a zahlédla jsem sebe.
Co? otevřela jsem i druhé oko. Další já? naklonila jsem hlavu. Stačí mi to jedno, se kterým se hádám. Samozřejmě jsem věděla, že je to Henge, nic jsem tedy neřekla. Popadla jsem druhou Himinu za ruku a snatiskla ji na sebe, pak jsme se otáčely jako při tanci, abych Daisukeho trochu zmátla. Nakonec jsem se vedle ní postavila a čekala na reakci.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Yoru Mon Dec 10 2012, 21:43

Trochu sem sy pripadal divne ze sem tancoval ale zacylo semyto lybyt usmal sem se kdyz sme delalypecete tak sem udelal jednoho klona ktery se schoval do kmene stromu a vyckavaly sme na reakci Mizukageho

Yoru
Genin

Počet příspěvků : 33

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Daisuke Momochi Mon Dec 10 2012, 21:50

Složil jsem pečetě a podíval se na dvě Himiny na stromě. Mlha v okolí se rozestoupila a vězení z vody bylo také pryč. Stál jsem na místě a díval se stále na tančící dívky na stromě.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Yoru Mon Dec 10 2012, 21:55

poseptal sem nenapadne Himine ze mu udelame naschval a ze ho budeme vzrusovat doufam ze to dopadne dobre usmal sem se

Yoru
Genin

Počet příspěvků : 33

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Hitomi Yamada Mon Dec 10 2012, 22:03

Neusmála jsem se, nic. Prostě jsem po jejím zašeptání seskočila ze stromu a postavila se na proti Mizukagemu. Prohlédla jsem si ho a v očích se mi nebezpečně zalesklo. Moc se mi nelíbí, že ho má osahávat i kluk, ale já toho mohla využít a po dlouhé době se Daisukemu připomenout. Nakonec jsem se těsně u něho zastavila a sjížděla zipem u mikiny níž..a níž..a níž...až jsem si ji rozepla, stále mi ale částečně mikina zakrývala hrudník.
,,Dai-su-ke..." zašeptala jsem. Pousmála jsem se na něj. Tak sladce a nevinně. Druhá Himi toho mohla využít, když jsem se snažila na sebe upoutat pozornost. Přijít k němu a snažit se mu vysvléci triko, přičemž mu sebrat nějaké ty zbraně....
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Yoru Mon Dec 10 2012, 22:07

rychle sem toho vyuzil a schoval sem se pod zem a tam sem zalozil pecete a doufal sem ze to ted vijde ze ho chytnu a budu ho drzet na zemy do te doby nez to prekonam pousmal sem se

Yoru
Genin

Počet příspěvků : 33

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Daisuke Momochi Mon Dec 10 2012, 22:09

"Nerozptyluj mě při boji Himino !" povzdechl jsem si a začervenal se, poté jsem uhnul pohledem do strany a raději se na ni nedíval.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Hitomi Yamada Mon Dec 10 2012, 22:13

Pousmála jsem se znovu, tentokrát ale hodně provokativně.
,,Říkala jsem, že si to potřebuji vynahradit." stáhla jsem si mikinu dolů a ta mi sjela k loktům, abych si ji případně znovu oblékla. Teď jsem tam stála ale obnažená. Udělala jsem krok a natáhla k němu ruku. Pomalu jsem mu vytahovala tričko nahoru. Druhou rukou jsem mu natočila obličej a pohled zase k sobě a udržovala po celou dobu oční kontakt. Jakmile měl tričko nahoře, natiskla jsem se na něj a natáhla se pro polibek. Úplně jsem zapomněla na boj a v hlavě měla jen nás dva....
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Daisuke Momochi Mon Dec 10 2012, 22:15

"Himino, jsou tu lidi !" okřikl jsem jí a natáhl jí mikinu, když jsem si toho všiml. "Tohle si nech na doma, tak si užiješ.." pošeptal jsem jí do ouška a objal ji.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Yoru Mon Dec 10 2012, 22:19

Vysel sem ze stromu a rekl sem achjo fakt ja zvas uz brecim usmal sem se hele nechcete ten trenink nechat na jindy ? jenom ze Vam to strasne sluzi kdyz ste taklhe u sebe Uslam sem se a doufal sem co bude dal

Yoru
Genin

Počet příspěvků : 33

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Hitomi Yamada Mon Dec 10 2012, 22:25

Povzdychla jsem si a zavřela oči, když mi šeptal do ucha. Podívala jsem se na něj a trochu hořce se usmála.
,,Moc se mi tomu věřit nechce..." šeptla jsem zpět. Nicméně jsem se tím vrátila do reality, zapla si mikinu. Spojila jsem ruce, udělala PUF a zmizela od nich. Objevila jsem se od nich dál, tak, aby na mě ani jeden z nich eviděl. znovu jsem se posadila na větev stromu a vydýchávala se ze vzrušení, zatímco oni mohli bojovat dál.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Daisuke Momochi Mon Dec 10 2012, 22:28

"Neměl si tak blbě vylézat, nebo si měl využít mého rozptýlení." řekl jsem mu a použil jsem připravenou techniku Suiton: Mizurappa (Vodní vlna), která mířila přímo na něj.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Yoru Mon Dec 10 2012, 22:34

Daisuke-nechan ja to vyuzil pred vlnou bouchnul klon a oklo Muzukageho se obevyly ze zemne 3 klony ktery sem vyvolal. Klony sebraly Mizukageho a praskly snim o zem ja pak vylezl z diry a skocil sem taky na mizukageho a rekl sem priste si davejte vedsiho bacha Pane.
Doufal sem ze bude konec ze mne veme a rekne my ze sem uspel ale byla to jen domnenka .

Yoru
Genin

Počet příspěvků : 33

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Daisuke Momochi Mon Dec 10 2012, 22:42

"Miluju tyhle boje.. nějak mě to naplňuje energií." řekl jsem a ve chvíli, kdy se na mě sesypali klony jsem sebou trhl a vyšvihl meč, tak, abych je všechny zasáhl. "Myslím, že to bude stačit, nechci tě zranit." řekl jsem, když jsem se na něj otočil.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Yoru Mon Dec 10 2012, 22:45

Mizukage-sama to uz je konec ? nebo mam dal pokracovat ?

Yoru
Genin

Počet příspěvků : 33

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Daisuke Momochi Mon Dec 10 2012, 22:47

"Raději to ukončíme, jak se do toho jednou dostanu, nepřestanu, než někdo nezemře." pousmál jsem se a mávl na Hitomi, aby šla za náma, že jsme skončili.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Hitomi Yamada Mon Dec 10 2012, 22:53

Trochu jsem se k nim přiblížila a sledovala je. Málem mě ale zasáhla vodní vlna. Takovou spršku jsem nečekala, naštěstí mě to jen trochu pocákalo. Alespoň mě studená voda úplně zbavila vzrušení, zašklebila jsem se. Na Daisukeho signál jsem seskočila k nim.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Yoru Mon Dec 10 2012, 22:55

Daisuke takze jak sem sy vedl . doufal sem ze sem sy vedl dobre ale co bylo necekane kdyz sem videl Himi-chi uplne mokrou co asi tak mohla delat Usmal sem se

Yoru
Genin

Počet příspěvků : 33

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Daisuke Momochi Mon Dec 10 2012, 22:59

"Vedl sis dobře, máš talent, který je dobré dále rozvíjet." odpověděl jsem mu a díval se na mokrou Himi.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Hitomi Yamada Mon Dec 10 2012, 23:03

Těkala jsem pohledem z jednoho na druhého. Oba mě pozorovali tak....divně...Přímo mě skenovali!
,,Co se děje? Proč se na mě tak koukáte?" nechápala jsem. Napadlo mě, že je to možná kvůli tamté scéně, kterou jsem svedla a celá jsem zčervenala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Daisuke Momochi Mon Dec 10 2012, 23:04

"Ále.. jen tak.." pousmál jsem se a přistoupil k ní. "Nějak si nám zmokla ne ?" zeptal jsem se jí a zasmál se.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Yoru Mon Dec 10 2012, 23:07

Mno mizukage ma pravdu Himi-chi proste tak mokra pousmal sem se

Yoru
Genin

Počet příspěvků : 33

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Hitomi Yamada Mon Dec 10 2012, 23:09

,,Proč?" zeptala jsem se nechápavě a nadechla se k odpovědi. Pak jsem se zarazila. Došlo mi, kam tím oba míří. Zrudla jsem ještě víc než předtím.
,,Od Daisukeho jutsu přece!" vykřikla jsem až moc prudce.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Daisuke Momochi Mon Dec 10 2012, 23:11

"Ale já nepoužil sexy no jutsu, to byl můj osobní šarm.." vyplázl jsem na ní jazyk. "Ale, že to bylo až tak intenzivní jsem nevěděl."
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Yoru Mon Dec 10 2012, 23:13

ja sem se zacervenal a mnel sem strasne vytlemy to mate opravdu dobry šarm

Yoru
Genin

Počet příspěvků : 33

Návrat nahoru Goto down

Trénink     - Stránka 4 Empty Re: Trénink

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru