Anime Reality
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daisukeho vila

2 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 08 2013, 21:39

"No .. já nevím, třeba .." zarazil jsem se, když jsem viděl jak se jí rozzářila její kočičí očka. "Sugoooii !" vykřikl jsem a díval se do jejích zářicích očí, nebyl jsem schopen dokončit větu, jak jsem jimi byl okouzlen.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 08 2013, 21:43

Maličko jsem sebou cukla, když vykřikl. Čekala jsem, co mi nabídne za hru a dočkám se jen výkřiku. Překvapeně jsem zamrkala.
,,C se děje? Co je sugoi?" nechápala jsem. ,,A jakou hru?" zeptala jsem se znovu. Byla jsem nedočkavá a celá nějaká popletená dneska.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 08 2013, 21:52

"Tvoje svítící očička jsou sugoi ! Jsi jako opravdová kočka.." řekl jsem a dost mě to těšilo, jelikož má vášeň k chování koček byla nesmírná. Navíc, když jsem to viděl u člověka, bylo to ještě úžasnější. "To je něco tak krásného.. nepopsatelného !" usmál jsem se, ale pak jsem jí nakonec odpověděl na otázku. "Buď si můžeš hrát s klubíčkem, nebo .." rukou jsem jí přejel jemně po boku a potom jí položil ruku na holé bříško.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 08 2013, 21:59

Usmála jsem se a zružověla jsem. ,,Nikdy jsem takové nadšení neviděla. Z koček všeobecně. A hlavně...nikdy jsem se nikomu nelíbila, byla jsem pro všechny zrůdou." usmála jsem se znovu a kousla se do rtu, když mi sáhl na bříško. Po těle mi naskočila husina a ocásek se mi naježil a pak jsem s ním jen klidně mávala. Vůbec jsem si nevšimla, že mám vyksané šaty až pod prsama. Zase jsem se mu podívala do očí a nabrala jsem silnější odstín červené, ale nebyla jsem plně rudá.
,,Myslím, že na klubíčko už jsem moc velká.." šeptla jsem.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 08 2013, 22:10

"U koček na tom přeci nezáleží.. jsou hravé celý život." usmál jsem se a zabořil pohled do jejích očí. Co se stane, když ... chytil jsem jí jemně rukou za její ocásek a sledoval její reakci, některým kočkám se to moc nelíbí a tak mě zajímala její reakce.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 08 2013, 22:15

Tys mě vůbec nepochopil! T-T Usmála jsem se na něj, když mě ale zatáhl za ocásek, zamrazilo mě a škubla jsem se. Z hluboka jsem se nadechla a tím tak odhalila své špičáky. Samozřejmě jsem mu nechtěla ublížit, proto jsem nevytáhla drápky, ale držení ocásku se mi nelíbilo, stejně jako téměř všem kočkám.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 08 2013, 22:31

"Nyu, klídek !" zasmál jsem se. "Neboj se.. byl jsem jen zvědavý." usmíval jsem se na ní a pak jí rukou začal jemně šimrat na bříšku, následně jsem se k ní naklonil a políbil její sladké rty. Nemohl jsem se jich nabažit a tak přicházel jeden polibek za druhým. Byl jsem vzrušený jako nikdy předtím.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 08 2013, 22:37

,,To nedělej..." zašeptala jsem, zatímco mě jemně šimral na bříšku. Málokterá kočka se echá šimrat nebo hladit na bříšku, ale mně se to líbilo a moc, div jsem nezačala příst. V tu chvíli mě zamrzelo, že jsou vždy jen slabé pokusy o vrnění. Moc času přemýšlet jsem neměla, Daisuke mě políbil. Nádhera! Doslova jsem se vznášela od návalu pocitů. Začala jsem mu polibky oplácet a ruce mu vpletla do vlasů a hrála si s nimi.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 08 2013, 22:49

"Vída .. kočička už si našla svou hračku." řekl jsem, mezi polibky a usmál se na ní. Rukou jsem stále jezdil po jejím bříšku, ale stále se víc a víc přibližoval k intimnějším partiím a to jak k ňadrům, tak i na opačnou stranu. Je to tak .. jiné .. nejspíš jsem až doposud lásku nepoznal..
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Tue Jan 08 2013, 22:57

Pousmála jsem se a blaženě se pokusila zamňaukat. Líbilo se mi tohle mazlení. Hrála jsem si s jeho vlásky, občas rukama zajela na krk či záda a jemně ho hladila tam, ale pod tričkem. Cítila jsem, že se mu to líbí, měl na zádech husí kůži. S radostí jsem mu oplácela polibky, sála mu rty i si hrála s jeho jazykem. Při tom všem jsem ještě stíhala tajit dech pokaždé, když se blížil k lemu kalhotek nebo k prsům. Jelikož pod těmi šaty neměla nic, kromě podvazků, které patřily k šatům a kalhotek. Podprsenky jsem nenosila, o to víc vzrušující to bylo...
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Tue Jan 08 2013, 23:27

Nemohl jsem to dál vydržet, hrozně moc se mi to líbilo a chtěl jsem zkoumat vše na jejím těle. Začal jsem tím, že když jsem se opět blížil k ňadrům, už jsem se rukou nevrátil zpět na bříško, ale moje ruka spočinula na jejím ňadru. Jemně jsem jej stiskl a zase ruku povolil, takto jsem to opakoval.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Wed Jan 09 2013, 00:01

Vzdychla jsem, když začal laskat má ňadra. Bylo to jiné, než když si na ně sahám já, ale bylo to příjemné. Byl to skvělý pocit. Každý jeho dotek, pohyb jsem si zarývala do paměti, abych si to mohla kdykoliv vybavit. Opustila jsem jeho záda a začala mu rozepínat jeden knoflík od košile po druhém, přičemž jsem přivírala oči při každé vlně vzrušeí.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Wed Jan 09 2013, 00:08

"Tak.. jak se ti líbí takovéhle hraní Neko-chii ?" zeptal jsem se jí provokativně. Na chvíli jsem jí přestal líbat a přesunul se na bříško. Políbil jsem jí několikrát na bříšku a potom jí olízl od kalhotek až po ňadra, kde jsem se zastavil. "Teď nejspíš zažiješ něco, co sama udělat nemůžeš." řekl jsem a pomalu se přiblížil rty k její bradavce. Jakmile jsem se jí rty dotkl, na tom místě jsem jí políbil a následně jí začal zlehka olizovat a drážďít jazykem.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Wed Jan 09 2013, 00:14

Svlékla jsem mu košili úplně a prohlédla si jeho hruď. Vždycky jsem si myslela, že většinu času je zavřený v pokoji s knížkou, ale svaly, které na sobě má, jsou určitě těžce vydřený. Tím víc jsem se těšila, až odhalím další tajemství jeho těla.
Celá jsem se našponovala, když mě celou olízl. ,,Kimochii..." vzdychla jsem, když si začal hrát s bradavkou. Hned za ním následovalo několik dalších stenů. Zaryla jsem prsty do matrace postele a zavřela oči.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Wed Jan 09 2013, 00:34

"Kimochii ? A co teprv, když udělám i tohle .. hm ?" zašeptal jsem a rukou jsem sjel mezi její nohy. Nejdříve jen přes oblečení jsem jí několikrát lehce přejel po rozkroku a následně jsem rukou zavítal i pod její kalhotky a začal jí dráždit rukou. Stále jsem nepřestával dělat předešlou činnost.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Wed Jan 09 2013, 00:40

Otevřela jsem oči, když na mě mluvil a zhluboka dýchala. Bylo to intenzivní a úžasný. Nikdy jsem nic podobného necítila. Položila jsem mu ruku na hruď, když se však dotkl mého rozkroku, stihla jsem jeho kůži. Zůstal mu a břiše škrábanec, ne velký, ale zůstal. Znovu jsem zaryla prsty do matrace, a když jsem ucítila jeho prsty v mém lůně, zaryla jsem do matrace drápky. Hlasitě jsem zasténěla a křečovitě zavřela oči. Bylo to nepopsatelné, a to mě zatím jen dráždil. Pokusila jsem se posadist, alespoň zčásti, a laskat mu svými rty hruď, i když to šlo obtížně, když jsem se soustředila na pocity, které mi on vyvolával.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Wed Jan 09 2013, 22:03

Snažil jsem se být opatrný, protože jsem tušil, že je nejspíš stále panna a tak jsem jí nechtěl ublížit, nebo způsobit bolest. "Líbí se ti, jak si s tebou hraju ? Nebo chceš hrát radši jinou hru ?" šeptal jsem jí do ouška, poté co jsem se konečně odpoutal od jejích ňader.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Wed Jan 09 2013, 22:10

Polkla jsem a přikývla.
,,Hai.." zašeptala jsem mu zpět a odlepila se od jeho hrudi. Zůstal mu tam ode mě flíček. Cítila jsem, jak jsem vlhká, červenala jsem se, přišlo mi to trapné, přesto jsem hru nezastavila.
,,Tahle hra je perfektní..." odpověděla jsem zastřeně. Byl natažený k mému uchu, takže jsem krásně dosáhla na jeho knoflík od kalhot. Sjela jsem zipem dolů a začala mu stahovat kahoty. Zůstal přede mnou jen v trenýrkách. To mi stačilo. Během chviličky jsem měla ruku v jeho klíně a hladila ho.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Wed Jan 09 2013, 22:13

"Koukám, že máš přirozený talent k mazlení, co ?" usmál jsem se a olízil jí ouško. "Pro jistotu se tě zeptám, neber to nijak špatně... Ty jsi panna, že ?" zeptal jsem se jí tiše a lehce zčervenal. Ach jo.. takhle blbý otázky.. proč mě to napadá, prostě jsem to mohl zkusit ...
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Wed Jan 09 2013, 22:20

Na chvíli jsem s drážděním přestala a podívala se mu upřímně do očí. Zrudla jsem a přikývla.
,,Hai...Je to špatně?" zeptala jsem se. V hlavě se mi motalo plno myšlenek. Bála jsem se, jak zareaguje, bála jsem se trochu i toho, co nastane možná. Bylo to všechno pro mě nové, řídila jsem se pouze instinktem.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Wed Jan 09 2013, 22:39

"Není to špatně .. možná tě to překvapí, ale ani já jsem stále neměl sex .. asi bys to ode mě nečekala, když jsem ženatý, že ?" usmál jsem se a opět políbil její sladké rty. Následně jsem jí svlékl horní část oblečení a tak byla napůl obnažená. Měla krásné tělo, její bříško bylo úžasně krásné a její prsa byla krásně tvarovaná a pevná. Přejížděl jsem jí rukou po těle a potom jí začal pomalu svlékat i zbytek oblečení.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Wed Jan 09 2013, 22:53

Byla jsem překvapená, opravdu hodně. Zavrtěla jsem hlavou.
,,To jsem nečekala...Myslela jsem, že s paní...určitě něco máš." řekla jsem popravdě. Nechala jsem se zase políbit a svléknout. Zůstalo mi to v hlavě, vrtalo mi hlavou, jak to, že s ní nic neměl, ani při svatební noci. Právě proto jsem si ani nevšimla, že předním jsem nahá, pouze v titěrných kalhotkách. Zarděla jsem se a jednu ruku si položila na prsa a druhou rukou na klín, abych ta místa trochu schovala.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Wed Jan 09 2013, 23:05

"Nestyď se lásko.. přede mnou nemusíš .." pošeptal jsem jí do ouška a jemně jej skousl. Stáhl jsem jí pomalu i kalhotky a poté jsem si lehl na záda a Himi vysadil na sebe. Posadil jsem jí tak, že se naše rozkroky přímo dotýkali. Byl jsem hodně vzrušený a bylo to znát. Přitáhl jsem si Himi tak, abych jí mohl stále líbat a ruce jsem si položil na její zadeček.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Wed Jan 09 2013, 23:12

Kočky jsou na uši citlivé a u mně tomu nebylo jinak. Usykla jsem. Zabolelo to, ale přesto to bylo přéjemné. Říkal mi sice, že se nemám před ním stydět, ale to se lehko řekne, než udělá. Před žádným mužem, ba ani před ženou jsem nikdy nebyla nahá. Pozorovala jsem každý jeho pohyb. Ochotně jsem se nechala vysadit na jeho klín. Já byla nahá, zatímco on ještě své tajemství skrýval pod oblečením, ale neměla jsem odvahu mu jej stáhnout. Natiskla jsem se na něj a oplácela mu všechny polibky. Občas jsem se na něm zavrtěla, dělalo mi to dobře a byla jsem si jistá, že i jemu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Daisuke Momochi Wed Jan 09 2013, 23:18

Když se poprvé zavrtěla, neubránil jsem se jemnému vzdychnutí. Jakmile jsem se stihl nadechnout, už jsem si zase pohrával s jejím jazýčkem tím mým. Hladil jsem jí rukama na zadečku a poté jej na chvíli stiskl. Následně na to jsem jí sjel po zadečku na stehno a zase zpátky. Když jsem se směrem dolů vracel podruhé, místo toho abych sjel na stehno, sjel jsem jí rukou do rozkroku a opět jí jemně dráždil.
Daisuke Momochi
Daisuke Momochi
Mizukage

Počet příspěvků : 350

https://naruto-online-world.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Daisukeho vila - Stránka 5 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru