Anime Reality
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daisukeho vila

2 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Daisukeho vila - Stránka 6 Empty Re: Daisukeho vila

Příspěvek  Hitomi Yamada Wed Jan 09 2013, 23:41

Pousmála jsem se, když vzdychl a dál mu oplácela všechny polibky. S jeho jazykem jsem si pohrávala, kroužila kolem něj, sála ho či se ho jen tak špičkou svého dotýkala. Občas jsem mu olízla rty nebo mu je jemně stihkla mezi zuby. Musela jsem být opatrná, abych mu je svými špičáky neprokousla, to bych nerada. Chvílemi jsem se vrtěla, když jsem věděla, že mu to dělá dobře. Po jeho dotycích jsem měla téměř husí kůži. Má tak žhavé prsty, blesklo mi hlavou, no a v tu chvíli jsem je měla v rozkroku. Odtrhla jsem se od něj a zasténala.

----------------

Tu noc se nic víc nestalo, tedy kromě toho, že jsem poprvé zažila orgasmus, který jsem si nezpůsobila sama. Unavěně a zadýchaně jsem se zhroutila na něj. Pousmál se a překulil mě vedle sebe. Přitiskl si mě k sobě, přikryl nás a nazí jsme oba usnuli.
Od té doby usínáme spolu každý večer. Vztah se změnil, napětí se zrušilo. Jsem jeho právoplatná přítelkyně, no vlastně stále ještě milenka, protože je ženatý dále. Doma se oblékám do stejných šatů - šatů pro služebné, a i se tak chovám. Jen více doma a přítulněji než dřív a než jiné služebné.
Od té doby často sedávám na houpačce na zahradě a přemýšlím. O tom, co se stalo i nestalo. Jestli je to správně nebo ne. Nejsem si jistá a trochu mě to trápí....
No, uvidíme, jak se to dál vyvrbí.....
(Zazvonil zvonec, příběhu je konec.../?/)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Jōnin

Počet příspěvků : 154

Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru